שירותי מוסיקה ובידור

קנזו הפקות מציעה שרותים נוספים:
 • תקליטנים - קנזו הפקות אילת מספקת לכם את מיטב התקליטנים שיהפכו לכם את האירוע לחוויה מוסיקלית בלתי נשכחת .התקליטנים שלנו מתמחים בכל סגנונות המוסיקה וחלק גדול מהם מגיע מהמועדונים הנחשקים בעיר אילת תחנת הרדיו המקומית ומהמלונות בעיר הנופש כל DJ מהמאגר שלנו נחשב לאומן ומקצוען ! עובדה!
 • מופע כינורות- mega show - מופע כנריות מרהיב ע"י צמד כנריות, מופעי הכנריות היום הפכו לטרנד מוביל באירועים היום ומהווה גימיק ייחודי ומקורי לכל אירוע בפני עצמו .
 • נגנים - סקסופון, חצוצרה, גיטרה, קלרינט ואורגן,
  המתופפים -  הצוות מגיע עם מגוון סוגים של תופים (תופי תם - תם / תופים אפריקאים / דרבוקות / פרקשנס / תופי מרים / קונגסים ועוד)
  אפשרויות: קבלת הקהל ע"י המתופפים בכניסה ע"י תיפוף ותרועות וליווי החתן בר מצווה לבמה קיימת אפשרות גם בשופרות, חלוקת תופים לקהל והסבר קצר על אופן השימוש בתופים ואיך נכנסים לקצב ברחבת הריקודים, סדנאת תיפוף בה מתרכז הקהל ומקבל מגוון תופים ,הקהל לומד את הקצב ובמהלך הסדנא כל המשתתפים הסדנא יוצרים מנגינה וקצב.
  מופע תופים LIVE - הופעה מדהימה של מתופף עם 2 מערכות תופים מקצועיות מערכת 1 כוללת את כל הסט המלא של מערכת תופים חיה ומערכת השנייה היא מערכת תופים אלקטרוניים. מופע זה הינו מופע ייחודי שיוצר בעצם אפקט נוסף לאווירת המסיבה ומומלצת בחום לשיפור התוכן של אותו אירוע, המופע מצטרף אל ה- DJ . ניתן לשלב מופע זה עם נגן סקסופון , כנריות ובשילוב כולם יחדיו יוצר את הסימפוניה של חברתנו במופע עוצר נשימה לחוויה בלתי נשכחת
 • קריוקי - מבחר ענק של שירי קריוקי מכל הזמנים ובמבחר שפות ניתן לשלב מקרן +מסך או מסכי פלאזמה גדולים - הקריוקי הינו ברישיון מפעיל.
 • שירה בציבור - מגוון מופעי שירה בציבור המלווים ע"י מיטב האמנים של קנזו הפקות בשילוב זמר עם קלידן עם הנחיה מהנה ומשעשעת.
 • נגני גיטרה - צמד נגני גיטרה אשר מתאים לקבוצות קטנות של עד 40 איש לאווירה אינטימית וחיה ללא צורך בהגברה מיוחדת ההופעה הינה הופעה סוחפת אשר מטרתה היא לחבר את כל משתתפי הקבוצה לחוויה בלתי נשכחת ולחבר את כולם יחד. (מתאים לפעילות במהלך שייט, בהרים, ליד מדורה, או סתם בכיף על שפת הים).
שירותים לאירועים